צור קשר
072-3943212צוות המרפאה

בית / צוות המרפאה
טל ברג - רופאת שיניים בכרמיאל

ד״ר טל ברג

מומחית לרפואת הפה

 

ד"ר טל ברג, בוגרת בית לרפואת שיניים של האוניבריסיטה העברית והדסה עין כרם ירושלים, ובוגרת תכנית ההתמחות ברפואת הפה בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל אביב. בעלת רישיון מומחה ברפואת הפה מטעם משרד הבריאות.

 

ד"ר טל ברג הינה רופאה בכירה ואחראית על תחום רפואת הפה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות, במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה.

ד"ר טל ברג חברה בהסתדרות לרפואת שיניים וכן באיגוד הישראלי לרפואת הפה.

 

ד"ר טל ברג יועצת בנושאים הקשורים למחלות חלל הפה וסיבוכים בחלל הפה אצל חולים אונקולוגיים, ועוסקת בתחום של נמק של עצמות הלסת על רקע שימוש בתרופות.

 

ד"ר טל ברג זיהתה את המחסור החמור ברופאי שיניים מומחים בפריפריה ועל כן הקימה את מרפאתה בכרמיאל ומעסיקה בה צוות של רופאי שיניים מומחים מובילים בתחומים שונים.

 

במרפאה יכולים לקבל טיפול שיניים חולים אשר עקב מצבם הרפואי המורכב אינם יכולים להיות מטופלים במרפאות שיניים אחרות וכל מי שמעוניין בקבלת טיפול מצוין על ידי רופאים מומחים מהשורה הראשונה.

מומחה לכירורגיה פה ולסת בכרמיאל - פרנקל

ד״ר בועז פרנקל

מומחה לכירורגיה פה ולסתות

 

ד"ר בועז פרנקל, בוגר בית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל-אביב, ובוגר ההתמחות בכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי שיבא, תל השומר. בעל רישיון מומחה לכירורגיה פה ולסתות מטעם משרד הבריאות.

משנת 2014 משמש כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב"ם, חיפה.

 

ד"ר פרנקל התמקצע בניתוחים זעיר פולשניים בבלוטות רוק באירופה.

ד"ר בועז פרנקל עבר הכשרה ייחודית לניתוחי מפרק לסת בארה"ב ומבצע מגוון ניתוחים חדשניים של מפרקי הלסת. 

 

במרפאה הפרטית של ד"ר טל ברג מבצע ד"ר פרנקל: עקירת שיני בינה כלואות, חשיפת שיניים כלואות, ביצוע שתלים דנטליים, הרמת רצפת סינוס, עיבוי עצם וביופסיות.

 

בנוסף מייעץ ד"ר בועז פרנקל לגבי ניתוחי מפרק לסת, אורטוכירורגיה (שילוב של יישור שיניים ועיצוב הלסתות) וכן ניתוחים גדולים של חלל הפה והלסתות. 

מומחית ליישור שיניים בכרמיאל - עידית

ד״ר עידית ברקנא

מומחית ליישור שיניים

 

ד"ר עידית ברקנא בוגרת בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית העברית הדסה עין כרם בהצטיינות.

בוגרת תכנית ההתמחות באורתודונטיה מטעם אוניברסיטת ת"א בהצטיינות. בעלת רישיון מומחה ביישור שיניים ולסתות מטעם משרד הבריאות.


ד"ר עידית ברקנא מנהלת את מחלקת ההתמחות באורתודונטיה בבית החולים שיבא תל השומר משנת 2013 ועובדת באופן פרטי משנת 
2003.

 

ד"ר עידית ברקנא מומחית ליישור שיניים ועובדת מזה 15 שנה רק בתחום זה מה שמבטיח מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

 

עידית מקפידה לעבור השתלמויות ולהתעדכן כל הזמן בטכנולוגיות החדשות בתחום יישור השיניים, כמו כן מרצה בכנסים רבים בארץ ובעולם ומציגה מגוון רחב של מקרים מורכבים לטיפול אורתודונטי.

 

במרפאה הפרטית של ד"ר טל ברג מבצעת ד"ר ברקנא טיפול ליישור שיניים גם במקרים מורכבים וגם הכנה למקרים הדורשים כירורגיה (אורטוגנטיה).

מומחה לרפואת שיניים לילדים בכרמיאל

ד״ר עפרה בכר לב

מומחית ברפואת שיניים לילדים

 

ד"ר עפרה בכר לב, בוגרת בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם ירושלים, ובוגרת תכנית ההתמחות ברפואת שיניים לילדים בהדסה עין כרם. בעלת רישיון מומחה ברפואת שיניים לילדים מטעם משרד הבריאות.

 

ד"ר בכר לב הדריכה סטודנטים בתחום רפואת שיניים לילדים בבית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית, והיא חברת האיגוד הישראלי לרפואת שיניים לילדים.

 

לד"ר בכר לב ניסיון רב בטיפול בילדים החל מהגיל הרך, בילדים בעלי צרכים מיוחדים, ילדים בעלי חרדה מטיפולי שיניים, בטיפול בחבלות לשיניים, בשימוש בכלים התנהגותיים ייחודיים לתחומה ובטיפול עם נייטרוס (גז הצחוק) ותחת סדציה (טשטוש).

 

לד"ר בכר לב ניתן להגיע לבדיקה ראשונה עם בקיעת השן הראשונה או בגיל שנה (הקודם מבין השניים ובהתאם להמלצות משרד הבריאות) וכן ניתן להתייעץ לגבי התפתחות חלל הפה והמשנן אצל תינוקות.

 

ד"ר בכר לב שמה לה למטרה ליצור עבור הילדים מפגש נעים עם רופא השיניים וטיפולי השיניים, תוך הקפדה על הטיפול האיכותי והמקצועי ביותר. במהלך המפגשים ניתן דגש מיוחד על מניעה- ביסוס הרגלי תזונה והיגיינה נכונים לשיניים כבר מבקיעת השן הראשונה, וכן בניית תכנית טיפול מותאמת לילד.