בית / הצלחת טיפולי שיניים

הצלחת טיפולי שיניים

הצלחת טיפולי שיניים

"האם טיפול השיניים יצליח" זוהי אחת מהשאלות הנפוצות ביותר בהן אני נתקלת במרוצת השנים ורבים אף מוסיפים ושואלים על סיכויי ההצלחה. כאשר מדובר בטיפולי שיניים מקיפים הדורשים טיפולים גדולים, מורכבים ומסובכים אז ישנם משתנים רבים אשר ישפיעו על הצלחתם. בשורות הבאות אנסה לסייע לכם בכלים להגדלת סיכויי ההצלחה של הטיפולים, תופתעו לגלות שיש לכם חלק רב בכך…

איך לסייע לטיפול שיניים להצליח?

1. המטופל הוא חלק אינטגרלי – לכל המטופלים שלי אני שבה ואומרת ששיתוף פעולה מיטבי מצדם ישפיע רבות על הצלחת הטיפול, ואם למדוד זאת באחוזים – אז 90% מהצלחת הטיפול תלויה במטופל וברמת המחויבות שלו.

הגעה למרפאת השיניים בזמן שנקבע לטיפולים הוא חשוב מאוד לביקורת, מעקב והמשך הטיפול. רופאת שיניים אינה בודה תאריכים רק בשביל לגבות מכם תשלום נוסף אלא רוצה להשלים את הטיפול כראוי ולבצע ביקורת על מנת לוודא שהכל מתקדם כשורה.

גם לאחר שמסתיים הטיפול יש להמשיך ולהגיע לביקורות שוטפות במרפאת השיניים – כך תוכלו למנוע מבעיות חדשות לצוץ ואם מתעוררת בעיה, אז ניתן יהיה לטפל בה באופן מיידי ובצורה שמרנית.

 

2. ביקורים תכופים אצל השיננית – אחת לשלושה חודשים יש להגיע לביקור אצל השיננית לניקוי והסרת אבנית, טוב יעשה הדבר אם מדובר על שיננית המועסקת באותה מרפאת שיניים אחת שבה מתבצע הטיפול. כך תוכל השיננית לעדכן באופן ישיר את הרופא על מצבו של חלל הפה.
פעמים רבות השיננית היא זו שמאתרת בעיות שונות כבר בשלבים הראשונים וכך ניתן למנוע צרות גדולות יותר בהמשך. שמירה על רצף טיפולי תקל מאוד על הצלחת התהליך.

 

3. שמירה קפדנית על היגיינה אוראלית – לא די בצחצוח שיניים פעמיים ביום על מנת לסייע לטיפולי שיניים להצליח. חשוב מאוד להקפיד על המלצות הרופא בדבר שימוש בשטיפת פה, צחצוח באמצעות משחת שיניים מתאימה, השלמת הצחצוח בעזרת חוט דנטלי בעת הצורך ואף הקפדה על טכניקת צחצוח נכונה.

 

4. איכות העבודה והחומרים – כאשר מדובר על טיפולי שיניים מורכבים ותכניות דנטליות מסובכות אז להקפדה על כללי העבודה הנכונים ועל טכניקת עבודה "כפי שכתוב בספר" משמעות רבה בהצלחתם. גם לאיכות של חומרי העבודה ישנה משמעות וככל שאלה יהיו איכותיים יותר כך יגדלו סיכויי ההצלחה.
לפיכך, יש לבחור ברופא שיניים מקצועי ומיומן שידע לתת מענה הולם לדרישות.
ניתן לתהות על קנקנו של הרופא המטפל בעזרת הידע המקצועי אותו הוא רכש, מבט חטוף על מרפאת השיניים ודרך ההתנהלות.
*הערה חשובה – הקפדה על היגיינה אוראלית והיענות להמלצות הרופא יפחיתו מחשיבותם של איכות החומרים.

 

טיפולי שיניים בכרמיאל

מרפאת שיניים בכרמיאל, "טל ברג", עושה כל שביכולתה על מנת להבטיח טיפולי שיניים מוצלחים. אנו מספקים תחת קורת גג אחת שירותי רפואת שיניים של רופאים מומחים, שיננית ונהלי עבודה קפדניים.

זכרו כי גם לכם חלק נכבד בהצלחת הטיפול ואל תקלו ראש בהמלצותיו של רופא השיניים.

ביקורים סדירים אצל השיננית, הקפדה על היגיינה אוראלית ובחירה נכונה של רופא השיניים ישלימו את הפאזל ויסייעו להגדלת סיכויי ההצלחה.מרפאת שיניים בכרמיאל - ד"ר טל ברג
רופאת שיניים מומחית ברפואת הפה המבצעת טיפולי שיניים לחולים מורכבים, רפואת שיניים כללית וטיפול מסור לחלל הפה.

למידע וייעוץ מקצועילמידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם